Zdraví

Alkoholová kalkulačka ↗

Alkoholová kalkulačka je nástroj určený k odhadu hladiny alkoholu v krvi na základě množství a typu konzumovaného alkoholu, hmotnosti a pohlaví osoby, poskytující užitečné informace pro zodpovědnou konzumaci a pomáhající pochopit, jak alkohol ovlivňuje tělo.

BMI ↗

BMI (Body Mass Index, neboli index tělesné hmotnosti) je výpočetní metoda používaná ke klasifikaci hmotnosti člověka vzhledem k jeho výšce, poskytující hrubý odhad tělesného tuku a sloužící jako indikátor možných zdravotních rizik spojených s nadváhou nebo podváhou.

Kalkulačka věku ↗

Zjistěte přesně, kolik je vám let, měsíců, týdnů či dnů, s naší přesnou kalkulačkou věku. Tento intuitivní nástroj vám umožní okamžitě zjistit váš věk od data narození až po současný den. Ideální pro zvědavé mysli, plánování výročí, nebo jen pro zábavu, naše věková kalkulačka je snadný a rychlý způsob, jak odhalit, jak dlouho jste již prožili svůj jedinečný život.

Kalkulačka věku psa ↗

Odkryjte skutečný věk vašeho psa s naší pokročilou kalkulačkou věku psa. Tento uživatelsky přívětivý nástroj převádí věk vašeho čtyřnohého přítele na lidské roky, poskytujíc srozumitelný přehled o jeho životní fázi a zdravotním stavu. Ať už máte štěně, dospělého psa, nebo seniora, naše kalkulačka vám pomůže lépe porozumět potřebám vašeho mazlíčka v různých etapách jeho života.

BPM tap counter (výpočet tepové frekvence) ↗

Změřte svou tepovou frekvenci nebo tempo hudby snadno a rychle s naším BPM tap counterem. Tento jednoduchý nástroj vám umožňuje zaznamenat beats per minute klepnutím v rytmu vašeho pulsu nebo hudby, poskytujíc okamžitý a přesný odhad tepové frekvence. Perfektní pro sportovce, zdravotnické pracovníky, hudebníky i každého, kdo chce sledovat svůj zdravotní stav nebo analyzovat tempo skladeb. Využijte náš BPM tap counter pro získání důležitých dat o vaší fyzické kondici nebo pro optimalizaci vašeho hudebního výkonu.

Výpočet maximální tepové frekvence a zóny tepové frekvence ↗

Odhalte svou maximální tepovou frekvenci a objevte optimální zóny tepové frekvence pro váš trénink s naší kalkulačkou. Naše kalkulačka vám poskytne personalizované informace o vaší maximální tepové frekvenci a definuje zóny, které jsou ideální pro spalování tuků, vytrvalostní trénink nebo zlepšení kardiovaskulárního zdraví.